Миков иска самочувствие от ченгетата

https://blitz.bg/obshtestvo/mikov-iska-samochuvstvie-ot-chengetata_news41064.html Blitz.bg

“Българските полицаи се нуждаят от повече самочувствие и уважение от страна на обществото, което може да се постигне само с постоянство и безкомпромисност спрямо нарушителите” – заяви министър Михаил Миков, връчвайки ключовете от 33 нови полицейски коли в Елхово.

Новите автомобили са закупени със средства по капацитета Шенген за укрепване на сигурността на външните граници на ЕС. “Сега трябва да се грижим не само за сигурността на нашите деца и родители, но и за гражданите на ЕС” – каза министър Михаил Миков при връчването на ключовете на новите автомобили “Ситроен”. Той благодари за добрата служба на полицаите и граничарите от Елхово и подчерта за пореден път, че подмяната на автомобилния парк не е “подарък”, а ангажимент на ръоководството на МВР за осигуряване на модерни условия на труд на служителите./ БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай