Младежи се сбиха на оживен столичен булевард след спор за момиче

Каква е истинската причина за екшъна, тепърва ще се изяснява

https://blitz.bg/stolitsa/mladezhi-se-sbiha-na-ozhiven-stolichen-bulevard-sled-spor-za-momiche_news1153540.html Blitz.bg
© Shutterstock

Пореден случай на младежка агресия притесни столичани тази вечер.

Група непълнолетни момчета са влезли в сериозен сблъсък заради момиче. Екшънът се е разиграл на бул. „Янко Сакъзов“, близо до кръстовището с бул. „Ситняково“, разбра БЛИЦ от притеснен гражданин.

„Бяха четири момчета и едно момиче. Говореха си на висок тон, след това започнаха да се бият. Най-вероятно е било заради мадамата. Две от момчетата извадиха спрейове и напръскаха опонентите си. След това избягаха“, сподели той.

 „На мястото пристигнаха две патрулки и екип на спешна помощ“, добави столичанинът.

Каква е истинската причина за екшъна, тепърва ще се изяснява.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Kako
преди 4 седмици

Бул. "Янко Сакъзов" не е близо до Ситняково, защото спира до "Евлоги Георгиев"/Малък градски театър зад канала. След това е бул. "Мадрид" , който стига до Ситняково (гара Подуяне).

Откажи
Манго Джери
преди 4 седмици

Имали са спор за доказателството на някоя математическа теорема.

Откажи