Около 1000 протестиращи са се събрали в центъра на София пред сградата на Министерски съвет към 19.00 часа, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Не са локализирани групи, които създават напрежение. Към момента няма отведени в столични районни полицейски управления. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.