Припомняме, че кръстовището на Ректората на Софийския университет "Св. Климент Охридски" в София осъмна блокирано от протестиращи. Така то се превръща във втория голям възел, който остава затворен след "Орлов мост". Блокирани са още кръстовищата на "Орлов мост", бул. „Васил Левски“ и бул. „Цар Освободител“ от протестиращи.
По-късно от СДВР дадоха извънреден брифинг като обясниха и причината да не бъде пропуснат буса. Полицията има принципна позиция и откакто е блокирано кръстовището, се допускат само автомобили, които носят провизии на протестиращите", посочиха от столичната дирекция.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.