Набират кандидати за работа на телефон 112

https://blitz.bg/obshtestvo/nabirat-kandidati-za-rabota-na-telefon-112_news49430.html Blitz.bg

Министерството на извънредните ситуации стартира конкурс за назначаване на оператори и координатори на спешния телефон в ”Районен център 112” в София.

Центърът обслужва жителите и гостите на столицата, Софийска област, Перник, Кюстендил и Благоевград. В него ще бъдат назначени още 40 оператори и координатори. Те ще приемат и обработват по електронен път обажданията, получени на спешния телефон и ще ги пренасочват към службите за спешно реагиране.
Конкурсът включват тест, практически изпит, състоящ се от психологически тест и интервю. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай