Намериха новородено бебе до кофи за боклук в Айтос

Бебето е взето от екип на "спешна помощ" и е откарано към УМБАЛ Бургас

https://blitz.bg/obshtestvo/nameriha-novorodeno-bebe-do-kofi-za-bokluk-v-aytos_news1042357.html Blitz.bg

Майка захвърли новороденото си бебе на улицата в Айтос и изчезна. Пеленачето е било намерено на улица "Гоце Делчев", пред входната врата на къща №42, съобщава "Флагман".

Информацията е потвърдена и от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. 

Случаят от 15:43 часа, когато дежурният в РУ-Айтос получил съобщение за изоставено бебе. То било повито, във видимо добро здравословно състояние. 

Бебето е взето от екип на "спешна помощ" и е откарано към УМБАЛ Бургас.

По случая е образувано досъдебно производство.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай