Наш град минава на воден режим

Представители на Общината, заедно с ВиК служители започват поетапно монтиране на водомери в къщите на кв. "Карловица", след което ще се следи за стриктното плащане на консумираната вода

https://blitz.bg/obshtestvo/nash-grad-minava-na-voden-rezhim_news1101033.html Blitz.bg

Всички абонати на територията на град Белоградчик минават на воден режим. Водата ще бъде спирана от 22:00 ч. до 06:00 ч, считано от днес.

Представители на Общината, заедно с ВиК служители започват поетапно монтиране на водомери в къщите на кв. "Карловица", след което ще се следи за стриктното плащане на консумираната вода. На тези, които откажат да плащат сметките си, ще им бъде прекъснато водоподаването.

Допълнително към мерките срещу безводието започва и процедура по търсене на възможности за увеличаване на дебита на довеждащия водопровод от с. Стакевци.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай