В уречения час около 19 на фонтаните пред Президентството имаше едва шепа хора. Отсъстваше дори "Отровното трио", което явно е изчаквало да се появят малко повече хора, за да може да триумфира.
Гледката през Президентството най-накрая изглежда нормална.
Не се наблюдава и засилено полицейско присъствие.
На място беше и нашият оператор Съйко Съев, ето какво видя той през обектива си:
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.