Нелеп екшън в Пловдив! Дрогиран водач опита да влезе с гръм и трясък в подлез с колата си (СНИМКИ)

https://blitz.bg/obshtestvo/nelep-ekshan-v-plovdiv-drogiran-vodach-opita-da-vleze-s-gram-i-tryasak-v-podlez-s-kolata-si-snimki_news649251.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

28-годишен дрогиран мъж бе заловен тази нощ от полицаи от 4-то РПУ в Пловдив. Той се е опитал да влезе с гръм и трясък в подлеза на Водната палата с колата си. Джигитът, който е родом от Асеновград, е карал форда си под въздействието на наркотични вещества и е загубил контрол над управлението. Това предаде TrafficNews.

Инцидентът е станал малко след 1 часа на кръстовище между бул. „Цар Борис ІІІ Обединител“ и бул. „Марица“.

Мъжът се е забил право в огражданията и е откъртил сериозен бетонен къс от съоръжението. Заради щетите подлезът е затворен с обезопасителни ленти. Участъкът, в който се е забил, може да се стовари всеки момент. Междувременно работници изнасят смачканите железни ограждания. 

Дрогираният шофьор е бил задържан в полицейския арест в първите часове на днешния ден. Срещу нарушителя е образувано бързо производство, задържан е за срок до 24 часа. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай