"1 година без Ламбо. Липсваш ми!", написа Нинова към снимката, на която позира в компанията на любимия на цяла България актьор.
1 година без Ламбо. Липсваш ми!
Публикувахте от Корнелия Нинова в Петък, 27 ноември 2020 г.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.