Центърът за спешна медицинска помощ в Хасково получи две нови, със съвременно, животоспасяващо оборудване, линейки.
Това, е, което липсваше на Центъра до сега, каза пред БЛИЦ началничката му д-р Петя Радева. С тези две линейки досегашните проблеми са решени почти на 80 процента.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.