Нумеролог разчете числата на Радев: Ето защо идва в моменти на криза

Числата разкриват защо президентът се появява в най-бурните моменти за България и каква е истинската му роля, смята Милена Иванова

https://blitz.bg/obshtestvo/numerolog-razchete-chislata-na-radev-eto-zashto-idva-v-momenti-na-kriza_news1158408.html Blitz.bg
© Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Румен Радев носи една от най-интересните и силни вибрации в нумерологията – тази на числото 7. Това заявява нумерологът Милена Иванова, според която президентът е човек, който не е създаден да следва мнението на мнозинството, а да търси собствен път и решения.

Любимата на покойния Милен Цветков разкри какво ни чака през 2026 според нумерологията


„Седмицата е свързана с независимото мислене, анализа, качеството и способността да се вижда отвъд очевидното. Това не е вибрацията на шумния политик, а на стратега – човекът, който първо наблюдава и анализира, а след това действа“, обяснява Иванова пред "Телеграф".

Румен Радев

По думите ѝ хората с такава енергия често изглеждат по-сдържани, по-трудни за разчитане и рядко приемат чуждо мнение без собствена проверка.

Според нумерологичния анализ обаче още по-интересно е взаимодействието между рождената карта на президента и тази на България.

Нумеролозите предупреждават: 2026 няма да е обикновена година


„Там се формира енергията на числото 1 – числото на лидерството, новото начало, самостоятелността и промяната на посоката“, посочва Милена Иванова.

Според нея именно тази комбинация между седмицата и единицата обяснява защо мандатът на Румен Радев съвпада с един от най-бурните периоди в съвременната история на страната – години на политически кризи, чести избори, обществено напрежение и търсене на нов модел на управление.

„Независимо дали човек е негов поддръжник или критик, числата показват фигура, чиято основна роля е свързана с промяната, а не със запазването на статуквото“, категорична е тя.

Според Милена Иванова числата показват още, че България навлиза в период, в който талантът, знанието и постоянството започват да получават все по-голямо международно признание.

„Последните успехи на българите не са случайни. Те са част от по-голям процес, в който се активира потенциалът на нацията. Ако тази тенденция продължи, най-интересното тепърва предстои“, смята нумерологът.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Пример
преди 10 минути

Нашите политици и най вече Президента по примера на Зеленски да върнат всички ордени и медали връчени им от комунистическата власт.

Откажи