Обитатели на "Люлин" направиха нещо уникално навръх 3-ти март

Те увесиха огромно знаме от покрива на висок блок

https://blitz.bg/stolitsa/obitateli-na-lyulin-napraviha-neshto-unikalno-navrah-3-ti-mart_news803389.html Blitz.bg
Обитатели на столичния квартал "Люлин" решиха да почетат празника 3-ти март по един, наистина, грандиозен начин.

Те увесиха огромно знаме от покрива на висок блок. 

За минути снимката бе сред най-споделяните в социалните мрежи, а в десетките коментари под нея хората споделяха патриотични мисли и се поздравяваха за този светъл празник. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай