Общински служители репатрираха златно Бентли в Пловдив и събраха погледите на минувачите в района зад „Гранд хотел Пловдив“, съобщава "Флагман".
„Бентлито беше паркирано неправилно и на общинските служители дори не им мигна окото. Те го вдигнаха, а преминаващите хора им показваха палци нагоре и ги поздравяваха за смелостта да глобят някой баровец, помислил се за бог, защото кара автомобил за близо половин милион лева“, разкрива очевидец.
![]()
Обикновените хора много обичат богатите също да плачат.
Сега, освен че ще плати солена глоба, собственикът на баровския автомобил може да се изръси и за бояджия, ако при репатрирането общинските служители са надраскали неволно бентлито.