Обвиниха Ковачки за 16 млн. укрити данъци

Христо Ковачки влиза в сградата на ГДБОП. сн. "24 часа"

https://blitz.bg/obshtestvo/obviniha-kovachki-za-16-mln-ukriti-danaci_news57945.html Blitz.bg

Бизнесменът Христо Ковачки бе обвинен вчера, че за период от три години е укрил 16 млн. лв. данъци от държавата по сделки за продажба на машини и оборудване на различни заводи и за тежката промишленост в периода 2005-2008 г., пише "24 часа".

Енергийният бос  пристигна със солидна охрана и брониран "Мерцедес", а петима яки гардове застанаха до оградата на ГДБОП, докато траеше 30-минутната му среща с дознателя в присъствието на адвокатите Илиан Василев и Ина Лулчева.

"Нямаме никакви притеснения. Въпрос на време е да се докаже невинността на г-н Ковачки", коментира на излизане Илиан Василев.

Подробности можете да прочетете тук

/БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай