Лечението на фронтмена на Депеш Мод Дейв Геън още продължава, информираха от София Мюзик Ентърпрайсис. Другата седмица ще стане ясно кога ще е новата евентуална концертна дата. Очаква се да бъде през месец септември 2009 г.
Мениджмънтът на Депеш Мод и организаторите апелират към всички, закупили билети за концерта в София, да проявят още малко търпение. При обявяване на нова дата, билетите за шоуто ще важат без презаверяване. В случай, че концертът бъде окончателно отменен, билети ще се връщат на касите на Тикетпро, от където са закупени.
Депеш Мод отново се извиняват на всички свои фенове за причиненото неудобство и пожелават на Дейв скорошно оздравяване./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.