От щаба в Добрич с последни новини за заразените с COVID-19

В момента под домашна карантина на територията на областта са 61 души

https://blitz.bg/regioni/ot-shtaba-v-dobrich-s-posledni-novini-za-zarazenite-s-covid-19_news734276.html Blitz.bg

Четирима жители на град Добрич с положителни проби на COVID-19 са в добро здравословно състояние и са под лекарско наблюдение, съобщиха от Областния координационен щаб.

Заразилите се с коронавируса са три жени и един мъж, най-възрастният пациент е на 59 години.

РЗИ и ОД на МВР работят съвместно по установяване на контактите на заразените с коронавируса и поставянето им под карантина, заяви секретарят на Областния координационен щаб и директор на РЗИ Добрич д-р Светла Ангелова, цитирана от БНР.

В момента под домашна карантина на територията на областта са 61 души.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай