Откриха мъртъв делфин между курортите Слънчев ден и Свети Константин. На трупа е попаднал екип на Изпълнителната агенция за рибарство и аквакултури.
По всяка вероятност животното е умряло отдавна, тъй като е било накълвано от чайки. Няма следи от насилие и от рибарски мрежи, предаде БНР.
ИАРА, съвместно с Инспекцията за опазване на околната среда, ще транспортира тялото на делфина до екарисажа./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.