Исканията на дошлите остават същите - оставка на правителството и главния прокурор Иван Гешев.
Движението по булеварда "Цар Освободител" е блокирано.
Зулуми се очакват за пореден път пред сградата на Българската национална телевизия.
Акцията е по инициатива на Гражданско сдружение “БОЕЦ” и Граждански форум “Орлов мост”.
Събитието е с планиран старт в 19.30 ч.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Снимки: Съйко СЪЕВ, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.