От днес в София вече се предлагат първите череши за 2009 г. Цената на плодовете в центъра на столицата е 7 лв./100 г., или 70 лв./кг., съобщава Profit.bg.
Преди година първите череши се появиха на пазара на цена от 150 лв./кг.
В момента цените на едро на вносните ябълки са 1.30 лв/кг., а бананите и портокалите са по 2.45 и 1.25 лв./кг. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.