Първо в БЛИЦ! Адско меле по тъма доба в София СНИМКИ

Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Опълченска"

https://blitz.bg/regioni/parvo-v-blic-adsko-mele-po-tama-doba-v-sofiya-snimki_news823422.html Blitz.bg
Тежка катастрофа е станала в центъра на София. Това става ясно от снимки, публикувани в социалните мрежи. Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Опълченска".

На кадрите се вижда как две коли са се ударили, като едната е в средата на кръстовището. На място има екипи на полиция и бърза помощ.

Все още не е ясно дали и колко са пострадалите.

Предстои да се изясни и причината за инцидента.
 

 

 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай