Пътници в автобус София-Силистра изживяха голям кошмар

Понеже в превозното средство е имало теч на вода, на пътниците им се е наложило да опънат чадър

https://blitz.bg/obshtestvo/patnici-v-avtobus-sofiya-silistra-izzhivyaha-golyam-koshmar_news725853.html Blitz.bg
Ужасно пътуване с автобус от София до Силистра е трябвало да изживеят пасажери. Това разказаха пред Нова тв самите потърпевши.

Понеже в превозното средство е имало теч на вода, на пътниците им се е наложило да опънат чадър. 

В допълнение към това в автобуса е било доста студено. 

От транспортната фирма обясняват, че течът в каросерията е причинен от конденз в климатика и този технически проблем ще бъде отстранен в сервиза.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай