Пенсионер се гръмна с двуцевка

Инцидентът е станал тази сутрин, 80-годишният Радион Н. е в хирургията на монтанската болница

https://blitz.bg/regioni/pensioner-se-gramna-s-dvucevka_news391744.html Blitz.bg

Пенсионер от Монтана се е прострелял сам в корема с незаконна ловна пушка. 80-годишният Радион Н. е в хирургията на монтанската болница. Направена му е операция, но за сега лекарите се въздържат от прогнози.

Инцидентът е станал тази сутрин, съобщава "Конкурент". Дядото най-вероятно е чистил двуцевката и се е гръмнал по невнимание.

Случаят се разследва. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай