15-годишно момче от Перник е пострадало след побой от друг младеж, съобщават от полицията в града.
Инцидентът е възникнал вчера, в пернишкия кв. "Димова махала", съобщава Novini.bg
Непълнолетният е настанен в болница със сътресение на мозъка, без опасност за живота. Има заподозрян за извършеното деяние.
Причините за случилото се са в процес на установяване от служители на Първо РУ. Образувано е досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.