Премиерът призова да положим повече усилия за...

Светата литургия е възглавена от Негово Високопреподобие архимандрит Василий, председател на катедралния храм и храмовото духовенство

https://blitz.bg/obshtestvo/premierat-prizova-da-polozhim-poveche-usiliya-za_news1057826.html Blitz.bg

Честито Рождество Христово, да сме живи и здрави всички. Всички българи да сме по-единни и да работим за една по-стабилна България, с повече просперитет.

Това каза служебният премиер Димитър Главчев, който присъства днес на Рождественската света литургия в митрополитския катедрален храм „Св. Неделя“ в София.

Министър-председателят пожела смирение и единение.

„Празниците се наричат светли, нека и бъдещето на България да бъде светло. За това трябва всички заедно да положим усилия“, каза той. 

Светата литургия е възглавена от Негово Високопреподобие архимандрит Василий, председател на катедралния храм и храмовото духовенство.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай