Преподписаха споразумението за Балчик

https://blitz.bg/kultura/prepodpisaha-sporazumenieto-za-balchik_news50547.html Blitz.bg

Ректорът на Софийски университет “Свети Климент Охридски” проф. Иван Илчев и министърът на културата Стефан Данаилов преподписаха споразумението за Ботаническата градина в Балчик, съобщиха от СУ.

Според споразумението двете такси, които най-много възмущаваха посетителите, се премахна, въведе се електронен билет, а приходите от вход се поделят по равно между Софийския университет и Министерството на културата.
Новото допълнително споразумение е за срок от една година и се продължава автоматично, ако никоя от страните не предяви писмено възражение. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай