Проблем в метрото в час пик, влаковете спряха

Влакът спря на Сердика, посока Люлин, свалиха ни и после чакахме следващия, разказа пътуващ

https://blitz.bg/stolitsa/problem-v-metroto-v-chas-pik-vlakovete-spryaha_news1136734.html Blitz.bg

Проблем е възникнал с движението на влаковете в столичното метро тази сутрин. Това се е случило в най-натовареното време - между 8.30 и 9 ч. сутринта. 

За проблема съобщиха потребители на Фейсбук, видя БЛИЦ.

"Какво се е случило в Метрото към 8:35-40? Нямаше никакви влакове", попита един от тях.

Други разказват:

"Влака е спрял за 20мин между ст.Софийски университет и Сердика".

"Влака го чакахме 15 мин на Сливница, след което на Опълченска спря за около 2 мин и пак тръгна. Проблема беше, че между 8:30/8:45 не тръгна от Сливница".

"Влака спря на Сердика, посока Люлин, свалиха ни и после чакахме следващия. По думите на машиниста- техническа повреда".

Публикувана е снимка от метростанция "Западен парк", където се вижда, че са се натрупали много чакащи. 

От столичния "Метрополитен" към момента няма информация за затруднения в движението. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай