Проблем е възникнал с движението на влаковете в столичното метро тази сутрин. Това се е случило в най-натовареното време - между 8.30 и 9 ч. сутринта.
За проблема съобщиха потребители на Фейсбук, видя БЛИЦ.
"Какво се е случило в Метрото към 8:35-40? Нямаше никакви влакове", попита един от тях.
Други разказват:
"Влака е спрял за 20мин между ст.Софийски университет и Сердика".
"Влака го чакахме 15 мин на Сливница, след което на Опълченска спря за около 2 мин и пак тръгна. Проблема беше, че между 8:30/8:45 не тръгна от Сливница".
"Влака спря на Сердика, посока Люлин, свалиха ни и после чакахме следващия. По думите на машиниста- техническа повреда".
Публикувана е снимка от метростанция "Западен парк", където се вижда, че са се натрупали много чакащи.
От столичния "Метрополитен" към момента няма информация за затруднения в движението.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света