Протестиращи затвориха пътя през Княжево. Около 100 души са блокирали движението по булевардите „Цар Борис III“.
Те настояват да се подобри контролът върху спазването на ограниченията от шофьорите. Обърнаха внимание на движението по бул. „Цар Борис III“.
Сред другите им искания е да се поставят повдигнати и осветени пешеходни пътеки, както и камери за превишена скорост. Гражданите настояват също да започне разширение на Западната дъга на Околовръстен път (между кварталте „Бъкстон“ и „Люлин").
Пътят е блокиран в района на обръщалото на трамвай №5. Протестиращите са се зарекли да стоят на място до 19:30 часа.
Полицията отклонява движението по алтернативни маршрути.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!