Катастрофата между камион Ивеко и джип Нисан, която затвори АМ "Тракия" в района след Карнобат в посока Бургас, се е разминала само с материални щети, съобщиха току-що от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Както съобщихме, сблъсъкът е станал малко преди 11 часа на аутобана, в района на 352 км.
Зад волана на джипа Нисан, със софийска регистрация, е бил 73-годишен мъж, който с бясна скорост се е забил в движещия се пред него товарен автомобил "Ивеко", с пловдивска регистрация. От удара предницата на джипа е смляна.
Кошмар на АМ "Тракия", спряха движението СНИМКИ
В момента изтеглят катастрофиралите автомобили от магистралата, уточняват от ОДМВР.
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.