Предаде се шофьорката с БМВ-то, която блъсна моторист до мол и офейка
https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/predade-se-shoforkata-s-bmv-to-koyato-blsna-motorist-do-mol-i-ofeyka_news405092.html
Blitz.bg
Пловдив, България
12 Апр. 2016, 21:28
3179 прочита
0 коментара
Пловдивчанката с БМВ-то, която блъсна моторист до мол Пловдив, а след това избяга от местопроизшествието, се е предала в полицията, пише TrafficNews.bg.
Екшънът, разиграл се до мола, бе запечатан от наш читател, с апел за съдействие, за да се открие виновникът за катастрофата. Тогава от полицията заявиха, че издирват шофьорката на немската кола. Наши читатели пък ни съобщиха къде е паркирана колата на момичето.<br />
<br />
Оказа се, че още в деня на инцидента момичето се е предало в полицията, за да признае вината си.<br />
<br />
От полицията обаче не можели да й напишат акт, тъй като пострадалият не е отишъл в полицията, а и нямало свидетели на инцидента. След като няма жалба и свидетели, няма как да се установи вината на шофьорката на БМВ-то. Така тя си е тръгнала от полицията, без да понесе санкция.
0 Коментара: