Водата на нередовните платци в Пазарджик ще бъде отрязана, докато те не започнат да плащат. Това заяви шефът на пазарджишкото “В и К” Любомир Михайлов. Преди празниците на сух режим бяха оставени няколко блока, населени с роми, заради неплатени сметки.
Част от обитателите на циганския квартал вече са подали молби за разсрочване на заемите. Ако не внасят пари по сметките си, ще продължим с наказателното спиране, заяви Михайлов. Справките показали, че част от ромите не са плащали вода от 10 години насам. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.