Рок фестивалът без втори ден

https://blitz.bg/kultura/rok-festivalat-bez-vtori-den_news111836.html Blitz.bg

Лошото време и силният вятър прогониха феновете

Отменя се вторият ден на рок фестивала ELEVATION в Разлог, съобщиха организаторите. Причината е лошото време.  Вятърът е достигал 80-100 км/час.

Решението да няма втори ден в взето въз основа на официално становище от кмета на община Разлог. Автобусите на фестивала потеглиха по маршрутите си днес в 18:00 часа от къмпинга.

В понеделник  - 27.06.2011г. организаторите ще дадат информация за това как и къде ще бъдат върнати парите от закупените билети и eleva (талони за храна и напитки)./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай