Рокада в БНТ! Георги Любенов си тръгна, ето кой сяда в стола му

През най-горещия летен месец репортерите на БНТ ще влязат и в нови роли - Милена Кирова, Иво Никодимов и Борислава Алексова ще събуждат зрителите през уикенда

https://blitz.bg/obshtestvo/rokada-v-bnt-georgi-lyubenov-si-tragna-eto-koy-syada-v-stola-mu_news1098703.html Blitz.bg

Георги Любенов

"Денят започва в събота и неделя" по БНТ 1 продължава през август с нови водещи и интересни гости. Това съобщиха от държавната телевизия. 

През най-горещия летен месец репортерите на БНТ ще влязат и в нови роли - Милена Кирова, Иво Никодимов и Борислава Алексова ще събуждат зрителите през уикенда.

Край! Георги Любенов си тръгва щастлив от БНТ

Ще се присъединят и Мариана Векилска, Мая Костадинова, Мира Добрева. От 9.00 до 11.00 часа сутринта това ще бъде запазеното място за новини и анализи, но и за забавления и култура.

БЛИЦ припомня, че миналата неделя водещият на сутрешния блок на БНТ през уикенда Георги Любенов обяви, че излиза в отпуска. 

Георги Любенов

"Точно 3 часа ни делят от заслужената почивка", обяви той, а малко по-късно съвсем неочаквано щерката на Ваня Щерева Мила Роберт безсрамно се разчекна пред него.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай