Протестното шествие против кабинета на Пламен Орешарски достигна до Народното събрание. Централният вход на сградата отново е ограден от полицейска лента, зад която има полиция. И тази вечер свещеник раздава свещи на протестиращите.
Недоволните граждани скандират „оставка” и освиркват сградата на парламента. Протестиращите се редуват да свирят на бялото и черното пиано, които са поставени пред паметника на цар Освободител.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.