Сеир: Германец се търкаля, псувайки Меркел и Шолц

Германците също започнаха да се напиват от мъка заради дереджето. Тръгват по нашия път от 90-те, споделя гурбетчия, свидетел на случката

https://blitz.bg/obshtestvo/seir-germanec-se-tarkalya-psuvayki-merkel-i-sholc_news1077920.html Blitz.bg

Посред бял ден човекът се бе напил. Крещеше и псуваше Меркел, Шолц, срещу целия свят.

Залитна и падна по стълбите. Надолу с главата, кълбета, по този наклон, как не се преби не знам.

Засилих се да помогна, но вече се бе претъркалял долу. Стана, отръска се и продължи, се казва в информацията.

"Германците също започнаха да се напиват от мъка заради дереджето. Тръгват по нашия път от 90-те", споделя пред rodopi24.blogspot.com гурбетчия, свидетел на случката.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай