Звездата на “Дисни” Селена Гомес е категорична, че е направила голяма грешка, допускайки певеца Джъстин Бийбър в живота си. „Всички правим грешки и трябва да се учим от тях”, коментира тя.
Бившата половинка на Бийбър разкрива, че е голяма романтичка и често страда от това. „Голям романтик съм, иска ми се да бъда открита и доверчива, но трябва да се уча да се защитавам. Исках да си имам приятел, но в действителност не съм била готова за това", казва тя.
Селена отбелязва, че не се чувства готова за нова сериозна връзка и сега е съсредоточена върху кариерата си. Тя вече работи над четвъртия си албум и се готви за световното си турне в края на годината./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.