СГС навърши 50 години

https://blitz.bg/obshtestvo/sgs-navarshi-50-godini_news43510.html Blitz.bg

Софийският градски съд чества днес 50 години от създаването си. Юбилеят бе уважен днес на парти от съдии, прокурори, адвокати и журналисти, които поздравиха председателя на съда Светлин Михайлов за годишнината.

В началото на официална част, която продължи около час, председателят на СГС Светлин Михайлов изтъкна значението на градския съд за обществото. Той бе категоричен, че съдиите като граждани също искали бързо приключване на делата. Според ръководителя за съдиите не разделяли делата на малки и големи, а гледали да ги решат, ползвайки правото.  "Помнете, че вие сте съдии, а не съдници", посъветва своите подчинени Светлин Михайлов. /Милан Николов, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай