Коментарът към фотоса пък е шеговит: "Tutto normale lulyn"
![]()
![]()
Все още не е ясно как е попаднало влечугото там, но видът му предизвика бурна дискусия в социалните мрежи. Според потребителите става въпрос за питон, който е изпуснат от собственика си, тъй като в България нямаме подобни змии.
Някои от хората дори подозират, че самата змия е собственост на автора на снимката.
Трети пък са включили и чувството си за хумор, като се шегуват, че са пуснали свекървата/тъщата на разходка.
Не се знае каква е съдбата на змията и дали е открит собственика ѝ.
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.