„Да вкараме в затвора всички, които ограбваха и турцизираха България”, призова лидерът на "Атака" Волен Сидеров, след като подаде своя глас в училище „П. Яворов” в столицата.
"Гласувах, за да свалим от власт един антибългарски, протурски, антинароден режим", добави той.
Сидеров е убеден, че резултатът от вота ще даде възможност на партията му да бъде определящ фактор за воденето на политика, съобразена с националните интереси в следващото управление.
Сидеров бе придружен от съпругата си Капка. В отговор на въпрос той бе категоричен, че не очаква да се получи преливане на гласове от „Атака” към РЗС. Партията на Яне Янев според него е създадена от службите., тъй като според него партията, оглавена от Янев, била създадена от службите./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.