Сигнал до БЛИЦ: Джигит натисна педала на ауди в снега, излетя от бул."България" и потроши спирка

Трябваше да режат ламарините, за да го изкарат от колата

https://blitz.bg/stolitsa/signal-do-blic-dzhigit-natisna-pedala-na-audi-v-snega-izletya-ot-bulbalgariya-i-potroshi-spirka_news578266.html Blitz.bg

Поредната безумна катастрофа се случи в столицата преди минути, съобщават очевидци.

Без да има конкретна ситуация, джигит с ауди А6 излетя от прав участък на булевард "България" премина през няколко стълба и накрая се приземи върху спирка на градския транспорт.

Ударът е бил толкова жесток, че е трябвало да режат ламарините на немското возило, за да извадят злополучния шофьор, който за щастие бил сам. На мястото още има полиция, а пострадалият е откаран в спешния център, състоянието му все още е неизвестно.

Превод: БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай