Меле между ученици се е разиграло преди минути в София, алармираха за БЛИЦ очевидци.
Боят е станал между 14-15 годишни тийнейджъри на столичната улица Леге 10.
Не е ясно защо са се сбили момчетата, но те са били видимо пияни.
След мелето двама от тях са откарани в болница с наранявания.
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.