Сигнал до БЛИЦ! Меле между тийнейджъри в столицата!

https://blitz.bg/stolitsa/signal-do-blic-mele-mezhdu-tiyneydzhari-v-stolicata_news512262.html Blitz.bg

Меле между ученици се е разиграло преди минути в София, алармираха за БЛИЦ очевидци.

Боят е станал между 14-15 годишни тийнейджъри на столичната улица Леге 10.

Не е ясно защо са се сбили момчетата, но те са били видимо пияни.

След мелето двама от тях са откарани в болница с наранявания.

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай