Скандално! Румен Спецов и жена му тотално деградирали с това, което правят

Моралът на бившия шеф на НАП започва да изглежда като на този на неговия председател Кирил Петков

https://blitz.bg/obshtestvo/skandalno-rumen-specov-i-zhena-mu-totalno-degradirali-s-tova-koeto-pravyat_news948829.html Blitz.bg

Румен Спецов се оказа от модерните мъже. Бившият директор на НАП има брак, за какъвто много господа мечтаят, а именно разрешение в него да се спи и с други партньори.

Че бракът на Спецов е отворен, се разбра на Цветница. Вместо да бъде с жена си Плама, която имаше имен ден, Румен се забавляваше с приятели в столично заведение, пише "Уикенд".

Причината да не е с жена си на празника е, че тя живее и работи от години в Дубай. Затова се счита, че бракът им е отворен. Децата им живеят с нея.

Моралът на Спецов започва да изглежда като на този на неговия председател Кирил Петков. Както в добре известно, бившият премиер се заиграва с Лена Бориславов пред очите на жена си Линда, която се прави, че не знае и не разбира нищо.

Ситуацията при Румен Спецов изглежда малко по-различна. При тях и двамата явно са съгласни другият да прави секс с други хора.

Няма по-добър пример за морална деградация от отворения брак. В него се нарушават всякакви ценности, което изглежда недопустимо.

Очевидно връзката помежду им не е особено добра, защото в противен случай Румен щеше да отиде до Дубай на личния й празник, вместо да се налива с приятели.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай