Възмутен гражданин от Исперих засне видео, в което се вижда своеволието на пътните полицаи. Те снимат за скорост без обозначителен знак за това и скрити буквално в храстите.
Униформените са неприятно изненадани и искат личната карта на човека. Твърдят, че в съседното село има знак, но то е на близо 3 км от мястото, където те снимат, съобщават от "Господари на ефира".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.