Уважаван инженер от Монтанско е починал. Тъжната вест съобщи BulNews.
Вчера от този свят си е отишъл инж. Георги Славков. Мъжът е родом от Берковица.
„Отиде си най-добрият човек - нашият баща, съпруг, дядо. Трудно е да се побере в думи колко много означаваше той за нас и колко празно ще бъде мястото му оттук нататък. Той беше човек с голямо сърце, сила и доброта, които оставиха следа във всеки, който имаше щастието да го познава.
Той бе дългогодишен директор на завод „Компласт““, написаха негови близки.
„Това е човек, помогнал на всички, честен и отдаден на работата. Нека всеки, който го познава, да си спомни с добро за него“, пишат още опечалените.
Поклонението ще се извърши днес, от 14.30 ч. в ритуалната зала в Берковица.
