Скръбна вест! Почина сестрата на Митко Кърнев от “D2”

Тя също беше част от родния шоубизнес, организираше много концерти, беше приятел с много от музикантите

https://blitz.bg/obshtestvo/skrabna-vest-pochina-sestrata-na-mitko-karnev-ot-d2_news1128413.html Blitz.bg

Сестрата на Митко Кърнев от “D2” Милена е починала, съобщава BadRock Radio. Тя също беше част от родния шоубизнес, организираше много концерти, беше приятел с много от музикантите.

Ето какво написа китаристът на родната ни супер успешна банда “D2”:

Мило сестриче!

Да е светъл вечният ти път, и да бъдеш винаги себе си, каквато беше и тук..

С любов и трудности роди и отгледа три прекрасни създания, и знам, че и отгоре, като небесна орлица ще бдиш над тях винаги.

Знам, и че те ще оправдаят всички твои усилия и надежди, и ще бъдат добри и достойни човеци.

Цял живот се опитвах да те пазя, но накрая не успях.

Бог да те прости, мила и скъпа Гугу.

За всички нейни, и наши общи приятели: ще я изпратим на осми януари, четвъртък, от 13 часа, в църквата “Света София”.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.