Доста интересна снимка показаха в сутрешния блок на "Нова телевизия". Водещите Виктор Николаев и Аделина Радева разкриха, че тя им е пратена в рубриката "Моята новина".
_%201080x%201920.jpg)
"Авторът ни е написал, че това са работните условия в школата на МВР във Варна. Вижте "дограмата" на прозореца. С чаршаф и отгоре найлон е запечатано, за да не влиза студа", каза Радева.
От своя страна Николаев добави: "Явно това е изолация. По програмата за саниране има какво да се даде като идея".
"Да, по програмата за каляване", завърши с усмивка Ади.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.