Доказателство за това е и снимка, направена на сградата на парламента, бившия партиен дом през 60-те години на миналия век. Тогава все още ларгото го няма, а трафикът по пътните артерии не е толкова интензивен.
Фотографията е публикувана във фейсбук страницата на Изгубени в миналото - Lost in the past и вече се радва на голяма популярност.
А ето и как изглежда пространството днес:
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.