СНИМКА на Ларгото в София от 60-те години направи фурор в мрежата

Фотографията е публикувана във фейсбук страницата на Изгубени в миналото - Lost in the past и вече се радва на голяма популярност

https://blitz.bg/obshtestvo/snimka-na-largoto-v-sofiya-ot-60-te-godini-napravi-furor-v-mrezhata_news850553.html Blitz.bg
"Расте, но не старее". Това е девизът на София, който е изписан и на герба на града. Дали обаче столицата наистина не старее, всъщност като всеки град и тя се променя. В повечето случаи доста неусетно за своите жители.

Доказателство за това е и снимка, направена на сградата на парламента, бившия партиен дом през 60-те години на миналия век. Тогава все още ларгото го няма, а трафикът по пътните артерии не е толкова интензивен.

Фотографията е публикувана във фейсбук страницата на Изгубени в миналото - Lost in the past и вече се радва на голяма популярност.



 
А ето и как изглежда пространството днес:
 


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай