Директорът на дирекция „Социални дейности” към Столична община Мина Владимирова ще получи днес в 17 ч. дарение от 1000 броя на книгата „Пътеводителите за саморазвитие на тийнейджъра и ученика”. Дарението е предназначено за тийнейджърите от общинските домове за деца лишени от родителска грижа и се предоставя от Издателство „Феникс” и Продуцентска къща „ИНАЧЕ".
Гости на мероприятието са авторът Теодора Захариева – жената, която преди две години направи гладна стачка пред Министерството на здравеопазването и го осъди заради липсата на лекарства за онкоболните в страната. Тя написа книгата „Аз бях болна и се излекувах”, художничката Евгения Тотева и др.
Дарението ще бъде връчено на Владимирова в клуб „Before and after”, на ул.”Христо Белчев” № 12. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.