СО стартира кампанията „Да събудим хората в будна кома”

https://blitz.bg/obshtestvo/so-startira-kampaniyata-da-sabudim-horata-v-budna-koma_news25826.html Blitz.bg

С благотворителен концерт под надслов „Да събудим хората в будна кома” Столична община – дирекция „Социални дейности” стартира кампания за събиране на средства и подпомагане на хората в състояние на будна кома.

Кампания е под патронажа на Бойко Борисов - кмет на Столична община, Албена Атанасова – заместник-кмет на Столична община, Мартин Клепетко - посланик на Р Чехия и Михеил Уклеба - посланик на Украйна. В концертът ще вземат участие Врачанската филхармония и „Клуб на пеещите дипломати и Ко”.
Целта на кампанията е да направи обществото съпричастно към проблемите на хората в неравностойно социално положение.
Набраните средства ще бъдат предоставени за лечение на 5 деца и младежи в състояние на будна кома.
Концертът ще се проведе утре – 6 декември (събота) в 18 ч. в зала „България”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай