Собственик на шивашки цех се обеси

https://blitz.bg/obshtestvo/sobstvenik-na-shivashki-ceh-se-obesi_news46891.html Blitz.bg

Собственикът на шивашки цех в Дупница Александър Карабельов си метна въжето, след като натрупа десетки хиляди левове дългове.

45-годишният Александър е намерен обесен на дърво в планина Верила, намираща се на няколко километра от дупнишкото  село Червен брег. Александър Карабельов имал наследствена къща в селото и често отивал там. Полицията не е открила следи от насилие по тялото на самоубиеца, но проверява версията да е качен насила на въжето. "Затънал бе до гуша, идваха непрекъснато хора да си искат 10 000, 5000, 3000 лв., провали се и бизнесът му в Гърция, разказаха негови съседи пред в. "Струма".  /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай